“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Також буде проведено з 1 січня перерахунок розміру тимчасової державної допомоги
Кабмін збільшив розміри тимчасової державної допомоги для дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають змоги утримувати дитину або місце проживання невідомо.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Мінсоцполітики.
Допомога буде призначатися з урахуванням таких умов:
Максимальний розмір тимчасової допомоги для дітей віком до 6 років становитиме 2 100 грн, для дітей віком від 6 до 18 років 2 618 грн.
"Також буде проведено з 1 січня перерахунок розміру тимчасової державної допомоги, виплату якої було здійснено у січні-травні 2022 року, з урахуванням виплачених сум цієї допомоги", – зазначили у Мінсоцполітики.
Нагадаємо, в Україні змінили умови надання пенсій щодо втрати годувальника. Крім того, в Україні родичі зниклих безвісти можуть отримати пенсію.
Також Інформатор писав, що в Україні переселенцям та їхнім дітям виплатять фінансову допомогу
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.