Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зараз у пунктах починається вакцинація людей у віці 65+
В Україні з 28 квітня працюватимуть 2 127 пунктів вакцинації від коронавірусу. Зараз у пунктах починається вакцинація людей у віці 65+.
Про це повідомляє портал із питань вакцинації проти коронавірусу, передає Інформатор.
На щеплення можна записатися через сімейного лікаря. Адреса й телефон пункту вакцинації можна знайти на сайті про вакцинацію проти COVID-19 — vaccination.covid19.gov.ua. Для отримання щеплення потрібно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.
У МОЗ зазначили, що 23 квітня Україна отримала 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio виробництва Південної Кореї в рамках глобальної ініціативи COVAX і зараз її розвозять у пункти щеплень. Цією вакциною будуть вакцинувати пріоритетні групи, людей у віці 65+, а також тих, хто має отримати другу дозу вже в травні (через 12 тижнів після першого щеплення).
Вакцина AstraZeneca виробництва інституту сироватки крові Індії (Covishield) і вакцина від SK Bioscience Co Ltd. (AstraZeneca-SKBio) ідентичні за складом і технологій виготовлення. Саме тому, якщо людина отримала першу дозу AstraZeneca / Covishield, то друге щеплення можна зробити вакциною AstraZeneca-SKBio.
Зараз у країні прищеплюють медиків, жителів і персонал геріатричних пансіонатів та спеціалізованих інтернатів, військових операції об’єднаних сил на Донбасі, людей старше 65 років, соцпрацівників, священників, олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях у Токіо в цьому році, педагогів, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), співробітників патрульної поліції, рятувальників і прикордонників.
Для імунізації використовують вакцини AstraZeneca (Covishield, SKBio), CoronaVac / Sinovac Biotech, Comirnaty / Pfizer-BioNTech. Вакцинація відбувається через мережу первинної медичної допомоги та мобільними бригадами з імунізації.
Нагадаємо, Індія припинила постачання вакцини Covishield в Україну. Крім того, в Україні можуть провести третій етап випробувань нової ізраїльської COVID-вакцини.