“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
В Україні запустили чат-бот про стан ремонту об'єктів інфраструктури
Транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua запустив чат-бот про стан ремонту доріг.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на дані порталу .
Проект "Транспортний портал електронних послуг" реалізований Міністерством інфраструктури України і ДП "Галузевий центр цифровізації і кібербезпеки". Чат-бот доступний для використання в Telegram і Viber.
Дізнатися інформацію про стан ремонту доріг (поточний ремонт, будівництво) можна за кодом дороги, області, геолокації і коду дороги.
Вибираєте необхідну область
Натискаєте на необхідну ділянку і система знаходить наприклад 13 результатів, вибираєте необхідний, де відображається вся інформація.
Нагадаємо, в Україні викрили багатомільйонні махінації при ремонті автомобільних доріг .