Головна
Україна
Події
15:42, 7 Березня
Информатор UA

Интро

В Україні розпочинають національний роумінг. Якщо мережа оператора недоступна, можна перейти до мережі інших операторів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Держспецзв'язку.  Тестовий національний роумінг запускають оператори Vodafone, "Київстар" та Lifecell. Як підключитися до мережі іншого оператора: відключити автовибір мережі, на Android: налаштування – мобільна мережа (або підключення) – оператор, на iOS: параметри – стільникові дані – вибір мережі, знайти та вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR або LIFECELL, спробувати ще раз або вибрати іншу мережу, перевірити можливість вихідного дзвінка, SMS. Щодня пробуйте повернутися (підключитися) до мережі оператора. Вручну або увімкнувши автовибір мережі. Тарифікація зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора. Нагадаємо, у Львові виникли перебої з телефонним зв'язком. Крім того, на Херсонщині зник мобільний зв'язок, його відключили окупанти.  Також Інформатор писав, що робити, якщо бойовики відібрали телефон та SIM-картку.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

В Україні запускають національний роумінг: що це означає

Читать на русском

Абоненти, які не мають грошей на рахунку, можуть користуватися послугами — така опція доступна на час війни

Читать на русском
В Україні запускають національний роумінг: що це означає

Абоненти, які не мають грошей на рахунку, можуть користуватися послугами — така опція доступна на час війни

В Україні розпочинають національний роумінг. Якщо мережа оператора недоступна, можна перейти до мережі інших операторів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Держспецзв'язку

Тестовий національний роумінг запускають оператори Vodafone, "Київстар" та Lifecell.

Як підключитися до мережі іншого оператора:

  • відключити автовибір мережі, на Android: налаштування – мобільна мережа (або підключення) – оператор, на iOS: параметри – стільникові дані – вибір мережі,
  • знайти та вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR або LIFECELL,
  • спробувати ще раз або вибрати іншу мережу,
  • перевірити можливість вихідного дзвінка, SMS.

Щодня пробуйте повернутися (підключитися) до мережі оператора. Вручну або увімкнувши автовибір мережі. Тарифікація зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора.

Нагадаємо, у Львові виникли перебої з телефонним зв'язком.

Крім того, на Херсонщині зник мобільний зв'язок, його відключили окупанти

Також Інформатор писав, що робити, якщо бойовики відібрали телефон та SIM-картку

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.