"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Впродовж минулої доби провели 20 192 тести
Станом на 8 січня в Україні підтвердили 5 676 нових випадків COVID-19. За добу з коронавірусом госпіталізували 2 402 людини.
Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов,- передає Інформатор .
За добу з коронавірусом госпіталізували 2 402 людини, померли від COVID-19 83 людини, одужали - 5 131 чоловік. Упродовж минулої доби провели 20 192 тестів на коронавірус (в тому числі методом ПЛР - 16 152, методом ІФА - 4040).
Всього з початку епідемії в країні захворіло 1 105 169 осіб, одужали - 778 345, померло - 19 588, проведено понад 5,7 млн ПЛР-тестів.
Кількість захворювань в регіонах на добу:
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей і міста Севастополя відсутні.
Нагадаємо, в Україні очікують поставку ще 1,5 млн експрес-тестів на антиген COVID-19. Крім того, в Україні вакцинація пройде в кілька етапів для різних груп .