"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Це важливо насамперед для тих регіонів, де йдуть бойові дії
В Україні заборонили використовувати відеореєстратори Це потрібно, щоб уникнути розголошення інформації, яка може допомогти російським окупантам дізнатися про переміщення та перебіг виконання завдань українськими силами оборони.
Про це заявив керівник Управління у зв'язках із громадськістю ЗСУ Богдан Сеник, передає Інформатор із посиланням на "УП".
Ось заборони, які діятимуть для всіх регіонів України: -
"Це застереження дуже важливе для всіх регіонів, а насамперед тих, де йдуть бойові дії. Це рішення військового командування доведене до представників військових адміністрацій, вони мають наголошувати на це для громадськості", - сказав Сеник.
Нагадаємо, раніше ми розповідали у подробицях, що можна і не можна публікувати в соцмережах під час тривоги чи авіаудару.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.