«І Європа, і Сполучені Штати повинні в ідеалі перейти, на мій погляд, до ситуації з нульовими тарифами»
Для MONATIK ця робота має особливе значення — адже саме з брейкінгу, як частини стрит-культури, розпочався його творчий шлях. Саме тому ця робота — його особиста мотивація рухати українську молодь вперед.
Щорічно надходить понад 500 скарг на сексизм в рекламі
Верховна рада України прийняла законопроєкт №3427 щодо протидії дискримінації за ознаками статі в рекламі. "За" проголосували 307 народних депутатів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на трансляцію пленарного засідання.
Дискримінаційна реклама — містить твердження і/або зображення про інтелектуальний, фізичний, соціальний чи інший вигляд переваги однієї статі над іншою, і/або про стереотипність ролі чоловіка й жінки, що обмежує свободу життєвого вибору людини; принижує гідність людини за ознакою статі.
Вона демонструє насильство за ознакою статі; містить зображення тіла людини (частин тіла) виключно як сексуального об'єкта з метою залучення уваги споживача та/або натяки (слова, звуки, зображення) на сексуальні відносини, які не мають прямого відношення до рекламованого продукту або способу його споживання.
До слова, щороку в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів і до офісу омбудсмена надходить понад 500 скарг на сексизм у рекламі. Зокрема, у 2019 році рекламодавці заплатили понад 2 млн гривень штрафів за поширення дискримінаційної реклами.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні хочуть заборонити розміщення реклами на дорогах. Крім того, нардепи затвердили програму для протидії домашньому й гендерному насильству.
Також Інформатор писав, що таке сексизм, і як із ним збираються боротися в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.