«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
«Холодна гора» – про харківських підлітків, які дивляться з висоти старого району міста Харкова на прекрасний та безнадійний світ дорослих.
З них 272 дитини і 453 медпрацівника
В Україні за останню добу зафіксували 7 986 нових випадків коронавірусної хвороби. Одужали майже у два рази більше - 16 355 осіб.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я,- передає Інформатор .
Найбільше нових випадків підтвердили в Києві (1 131), Запорізькій (739), Одеській (729), Київській (623), Дніпропетровській (462) та Харківській (412) областях.
За добу госпіталізували 2 925 людей; летальних випадків - 243; одужали 16 355 осб.
Протестували:
За весь час пандемії в Україні захворіло 1 045 348 осіб; одужали 698 190 осіб; летальних випадків - 18 324.
Нагадаємо, Україна отримає 16 мільйонів доз вакцини від коронавірусу в рамках ініціативи COVAX.Про потенційну можливість отримати вдвічі більше безкоштовних вакцин раніше заявляли в Міністерстві охорони здоров'я.
Також Інформатор писав, що в Україні останнім часом знизилися кількість ПЛР-тестування і щоденна статистика хворих на COVID-19.У Міністерстві охорони здоров'я пояснили, що це сталося через те, що в Україні почали застосовувати експрес-тести на антиген.