“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
З них 158 дітей і 172 медпрацівника
В Україні за останню добу зафіксували 4 576 нових випадків коронавірусної хвороби. Одужали більше - 6 250 осіб.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я,- передає Інформатор .
Найбільше нових випадків підтвердили в Києві (370), Миколаївській (454), Львівській (433), Одеській (426) та Дніпропетровській (404) областях.
За добу госпіталізували 1 306 осіб; летальних випадків - 123; одужали 6 259 осіб.
Протестували:
За весь час пандемії в Україні захворіло 1 074 093 чоловік; одужали 728 865 осіб; летальних випадків - 18 854.
Нагадаємо, в Україні оплатили 70 тисяч лікарняних пацієнтам на самоізоляції.
Також Інформатор писав, що в Міністерстві охорони здоров'я планують запустити електронні лікарняні .