У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Більшість зниклих дітей із Донецької області
З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на гарячу лінію Уповноваженого ВРУ з прав людини надійшли звернення з розшуку 1918 дітей. Переважно це діти з Донецької (зокрема, Маріуполя), Київської та Харківської областей.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу омбудсмена.
"Вкотре звертаємо увагу батьків на підвищені ризики зникнення дитини за кордоном у період воєнного стану. Необхідно не залишати дитину саму або з малознайомими людьми, записати дитині контактні номери екстрених служб, дитина повинна пам'ятати прізвище/ім'я та адресу проживання, щоб поліція швидше знайшла батьків", – йдеться у повідомленні.
Що робити, якщо зникла дитина
Звернутись на цілодобову гарячу лінію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 0800-50-17-20. Заяви про розшук дитини передадуть рятувальним, медичним та іншим органам та службам відповідно до порушених у зверненні питань. Також необхідно заявити про зникнення дитини за номером 102 у поліцію, яка розпочне процедуру пошуку та повернення дитини.
Нагадаємо, в Україні через обстріл окупантів постраждала 671 дитина. З них загинули 238 дітей, 433 — поранені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.