“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Більшість зниклих дітей із Донецької області
З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на гарячу лінію Уповноваженого ВРУ з прав людини надійшли звернення з розшуку 1918 дітей. Переважно це діти з Донецької (зокрема, Маріуполя), Київської та Харківської областей.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу омбудсмена.
"Вкотре звертаємо увагу батьків на підвищені ризики зникнення дитини за кордоном у період воєнного стану. Необхідно не залишати дитину саму або з малознайомими людьми, записати дитині контактні номери екстрених служб, дитина повинна пам'ятати прізвище/ім'я та адресу проживання, щоб поліція швидше знайшла батьків", – йдеться у повідомленні.
Що робити, якщо зникла дитина
Звернутись на цілодобову гарячу лінію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 0800-50-17-20. Заяви про розшук дитини передадуть рятувальним, медичним та іншим органам та службам відповідно до порушених у зверненні питань. Також необхідно заявити про зникнення дитини за номером 102 у поліцію, яка розпочне процедуру пошуку та повернення дитини.
Нагадаємо, в Україні через обстріл окупантів постраждала 671 дитина. З них загинули 238 дітей, 433 — поранені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.