RU
Головна
Україна
10:26, 25 Жовтня
Информатор UA

Интро

В Україні є щонайменше три прокремлівські групи, між якими відбуваються зіткнення. Раніше була і четверта - група народного депутата Віктора Медведчука. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов в інтерв'ю РБК-Україна,передає Інформатор . "На російському напрямку зараз відбувається колосальна боротьба за вплив на Україну серед тих людей, які знаходяться на території нашої країни. Між цими групами йде зіткнення. Медведчук був однією з цих груп, він був, скажімо так, в фаворі з урахуванням того, що він кум Путіна", - сказав Данилов. Він зазначив, що зараз між цими групами йде з'ясування стосунків, хто буде тут старшим і представляти інтереси Росії. "Багато таких груп? Я знаю щонайменше три групи, які з'ясовують, хто буде представляти тут інтереси Путіна. Та що відвалилася група - це була група Медведчука, четверта", - додав Данилов. Нагадаємо, Зеленський ввів в дію санкції РНБО проти Фірташа і Фукса, оточення Путіна і російських компаній. Крім того, Кремль почав для організації зустрічі Зеленського і Путіна. Раніше Інформатор писав, що Верховна рада привітала Путіна з Днем Народження відомою піснею . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В Україні є три прокремлівські групи, між якими відбувається зіткнення

Читать на русском
В Україні є три прокремлівські групи, між якими відбувається зіткнення

На російському напрямку зараз відбувається колосальна боротьба за вплив на країну

В Україні є щонайменше три прокремлівські групи, між якими відбуваються зіткнення. Раніше була і четверта - група народного депутата Віктора Медведчука.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов в інтерв'ю РБК-Україна,передає Інформатор

"На російському напрямку зараз відбувається колосальна боротьба за вплив на Україну серед тих людей, які знаходяться на території нашої країни. Між цими групами йде зіткнення. Медведчук був однією з цих груп, він був, скажімо так, в фаворі з урахуванням того, що він кум Путіна", - сказав Данилов.

Він зазначив, що зараз між цими групами йде з'ясування стосунків, хто буде тут старшим і представляти інтереси Росії.

"Багато таких груп? Я знаю щонайменше три групи, які з'ясовують, хто буде представляти тут інтереси Путіна. Та що відвалилася група - це була група Медведчука, четверта", - додав Данилов.

Нагадаємо, Зеленський ввів в дію санкції РНБО проти Фірташа і Фукса, оточення Путіна і російських компаній. Крім того, Кремль почав «торгуватися» для організації зустрічі Зеленського і Путіна. 

Раніше Інформатор писав, що Верховна рада привітала Путіна з Днем Народження відомою піснею

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.