"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
В Україні вступну кампанію до закладів професійної освіти продовжено до 1 листопада
Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати абітурієнтів до 1 листопада. Лист з рекомендацією щодо подовження терміну вступу направлено 18 серпня, обласним управлінням освіти і науки.
Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України,передає Інформатор .
"Спільними правилами прийому до профтехів визначено, що зарахування вступників триває до початку занять, тобто до 1 вересня. Традиційно вступна кампанія подовжувалася ще на місяць і заклади робили додатковий набір в межах ліцензованого обсягу. Оскільки в цьому році через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вузів, ми вирішили подовжити їх і для установ профосвіти", - сказав заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.
У міністерстві нагадали, що в цьому році абітурієнти можуть подавати копії документів до кількох навчальних закладів одночасно, а потім, визначившись із закладом і професією, надавати оригінали.
Вчитися у профтехах можуть не тільки випускники шкіл, а й дорослі, які можуть пройти підвищення кваліфікації, придбати нові навички або повністю змінити професію.