"Якщо у вас не буде солдатів на фронті, ви втратите одну територію, втратите село, а після села ви втратите місто"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Державна екологічна інспекція приєдналася до участі в проєкті Євросоюзу APENA 2
В Україні впровадять основні норми європейського законодавства з охорони атмосферного повітря та поводження з відходами. Проект триватиме три роки.
Про це повідомляє урядовий портал,- передає Інформатор .
«Охорона атмосферного повітря та поводження з відходами в Україні будуть здійснюватися за європейськими стандартами. Державна екологічна інспекція приєдналася до участі у проєкті Євросоюзу APENA 2», - заявив Андрій Мальований.
Фахівці інспекції отримають консультації з розробки законодавчих і нормативно-правових документів. Держекоінспекція приєднається до розробки інтегрованої інформаційної системи з управління відходами.
«Результатом такої співпраці стане зміцнення законодавчої та інституційної системи України в області атмосферного повітря і відходів», - резюмував глава Держекоінспекції.
Нагадаємо, в Україні державна екологічна інспекція буде відслідковувати незаконні вирубки лісу за допомогою аерокосмічної зйомки.