Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Також можливий підйом рівнів води в річках на заході країни
У понеділок, 5 жовтня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність пожеж очікується у південних та східних областях.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій .
"За даними Укргідрометцентру, 5 жовтня у східних областях і більшості районів Одеської області збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки", - йдеться у повідомленні.
Також можливий підйом рівнів води в річках на заході країни.
"На річках басейну Західного Бугу (Львівська, Волинська обл.) очікується продовження поступового підйому рівнів води на 0,1 - 0,5 м над рівнями, без негативних наслідків", - йдеться у повідомленні.
Також Інформатор писав, що рятувальникам вже вдалося ліквідувати чотири з восьми основних осередків пожеж в Луганській області.Вогонь відступає.