RU
Головна
COVID-19
10:21, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Вчені НАН України виявили новий варіант штаму коронавірусу Delta у нашій країні. Дослідження показали, що найбільше вражена ним Волинська область. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Інституту молекулярної біології та генетики НАН України. У рамках дослідження вчені вивчили 75 зразків (Харків 8 зразків; Херсон 10; Київ Львів 9; Ужгород 10; Одеса 10; Дніпро 10; Луцьк 9). Так, майже у 60 % зразків, взятих для дослідження, переважає варіант Delta B.1.617.2 (індійський). В інших досліджуваних зразках виявили 9 різних варіантів цього штаму, у тому числі новий варіант Дельта AY.4. Його знайшли у 8 зразках. Найбільш уражена ним Волинська область у третині зразків з цієї області виявили новий варіант. Також новий варіант штаму Delta виявили у 2 зразках зі Львівської області, по 1 зразку з Одеси, Дніпра та Херсонської області. "Вперше в Україні зафіксували появу штаму Дельта AY.4.2 у Дніпрі. Цей варіант Дельти (його вперше зафіксували у Великій Британії влітку 2021 року) британські вчені вважають найбільш контагіозним із усіх варіантів вірусу SARS-CoV-2", йдеться у повідомленні. Нагадаємо, раніше в Україні виявили 11 варіантів штаму Delta. Також у Британії виявили новий, більш заразний штам COVID-19. Новий штам New Delta є Delta. Крім того, штам коронавірусу Delta, який вперше виявили в Індії, зафіксували вже у 193 країнах. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні виявили новий варіант штаму коронавірусу Delta

Читать на русском
В Україні виявили новий варіант штаму коронавірусу Delta

Новий варіант Дельта AY.4 знайшли у 8 зразках

Вчені НАН України виявили новий варіант штаму коронавірусу Delta у нашій країні. Дослідження показали, що найбільше вражена ним Волинська область.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Інституту молекулярної біології та генетики НАН України.

У рамках дослідження вчені вивчили 75 зразків (Харків – 8 зразків; Херсон – 10; Київ –9; Львів – 9; Ужгород – 10; Одеса – 10; Дніпро – 10; Луцьк – 9).

Так, майже у 60 % зразків, взятих для дослідження, переважає варіант Delta B.1.617.2 (індійський). В інших досліджуваних зразках виявили 9 різних варіантів цього штаму, у тому числі новий варіант – Дельта AY.4. Його знайшли у 8 зразках. Найбільш уражена ним Волинська область – у третині зразків з цієї області виявили новий варіант.

Також новий варіант штаму Delta виявили у 2 зразках зі Львівської області, по 1 зразку – з Одеси, Дніпра та Херсонської області.

"Вперше в Україні зафіксували появу штаму Дельта AY.4.2 – у Дніпрі. Цей варіант Дельти (його вперше зафіксували у Великій Британії влітку 2021 року) британські вчені вважають найбільш контагіозним із усіх варіантів вірусу SARS-CoV-2", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Україні виявили 11 варіантів штаму Delta.

Також у Британії виявили новий, більш заразний штам COVID-19. Новий штам — New Delta — є «нащадком» Delta.

Крім того, штам коронавірусу Delta, який вперше виявили в Індії, зафіксували вже у 193 країнах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.