Головна
Україна
15:44, 23 Лютого
Информатор UA

Интро

В Україні вперше на аукціон виставили автомобілі за несплату штрафів. Раніше їх конфіскували у власників за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомив Андрій Гайченко, заступник міністра юстиції України з виконавчої служби, — передає Інформатор. Так, нещодавно, у Києві вилучили автомобілі у власників, які не платили штрафи за порушення правил дорожнього руху — їздили п'яними та без водійських прав. Власник автомобіля Mitsubishi Lancer має 36 ухвал про стягнення штрафів на суму 82 тисячі грн. Вартість авто становить близько 114 тисяч гривень. А власник авто Chevrolet Kalos заборгував 97,4 тисяч грн (9 постанов про стягнення штрафів). Ринкова вартість автомобіля становить 103 тисячі гривень. Обидва авто виставили на аукціон. Після продажу гроші спрямують на погашення штрафів. До слова, власники елітних конфіскованих автомобілів викуповують їх, сплативши всі борги буквально за кілька днів. Нагадаємо, перший автомобіль за несплату штрафів за перевищення швидкості забрали у листопаді минулого року. Таке покарання запровадили після резонансних ДТП у Харкові. Також у Кривому Розі у чоловіка забрали машину за те, що він не сплачував штрафи за порушення правил дорожнього руху. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні виставили на аукціон конфісковані авто порушників правил дорожнього руху: на що підуть гроші

Читать на русском

Власники не сплачували штрафи за порушення правил дорожнього руху

Читать на русском
В Україні виставили на аукціон конфісковані авто порушників правил дорожнього руху: на що підуть гроші

Власники не сплачували штрафи за порушення правил дорожнього руху

В Україні вперше на аукціон виставили автомобілі за несплату штрафів. Раніше їх конфіскували у власників за порушення правил дорожнього руху.

Про це повідомив Андрій Гайченко, заступник міністра юстиції України з виконавчої служби, — передає Інформатор.

Так, нещодавно, у Києві вилучили автомобілі у власників, які не платили штрафи за порушення правил дорожнього руху — їздили п'яними та без водійських прав.

Власник автомобіля Mitsubishi Lancer має 36 ухвал про стягнення штрафів на суму 82 тисячі грн. Вартість авто становить близько 114 тисяч гривень.

А власник авто Chevrolet Kalos заборгував 97,4 тисяч грн (9 постанов про стягнення штрафів). Ринкова вартість автомобіля становить 103 тисячі гривень.

Обидва авто виставили на аукціон. Після продажу гроші спрямують на погашення штрафів.

До слова, власники елітних конфіскованих автомобілів викуповують їх, сплативши всі борги буквально за кілька днів.

Нагадаємо, перший автомобіль за несплату штрафів за перевищення швидкості забрали у листопаді минулого року. Таке покарання запровадили після резонансних ДТП у Харкові.

Також у Кривому Розі у чоловіка забрали машину за те, що він не сплачував штрафи за порушення правил дорожнього руху.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.