«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Закон набуде чинності з нового року
Відновлення SIM-карти в Україні тепер буде за паспортом. З 01 січня 2022 року набуває чинності Закон України «Про електронні комунікації». Він визначає правові основи державної політики у сферах електронних комунікацій, а також права, обов'язки та відповідальність фізичних та юридичних осіб, які беруть участь у відповідній діяльності або користуються електронними комунікаційними послугами.
Закон змінює підхід до відновлення мобільними абонентами втрачених SIM-карт. Раніше такі дії відбувалися без ідентифікації абонента за паспортними даними. А відтепер відновлення послуг при втраті електронних ідентифікаційних засобів знеособленим (анонімним) абонентом (у тому числі SIM-карти, е-SIM, налаштування інтернет-роутера тощо) здійснюється за ідентифікації абонента у постачальника електронних комунікаційних послуг та надання персональних даних. Тобто щоб відновити SIM-карту, тепер потрібно мати з собою паспорт.
Це матеріал рубрики "Блог". Позиція редакції може збігатися з думкою автора колонки.