“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Повідомити про пошкодження чи руйнування зможуть не лише власники, а й спадкоємці
У найближчі два місяці в Україні створять Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок військової агресії РФ.
Про це повідомила народна депутатка Олена Шуляк, – повідомляє Інформатор.
"Відповідну постанову вже підтримав уряд і тепер у нас буде єдина державна інформаційно-комунікаційна система, яка збиратиме, вестиме облік, оброблятиме, зберігатиме і захищатиме інформацію про пошкоджене та знищене майно. Також у реєстрі буде інформація про збитки, заподіяні внаслідок пошкодження такого майна", – сказала Шуляк.
Вона також зазначила, що тепер подати інформаційне повідомлення можна буде щодо всіх видів об'єктів нерухомого майна, об'єктів будівництва, які мають право на виконання будівельних робіт, та спільного майна багатоквартирного будинку, а також лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури. Крім того, повідомити про пошкодження чи руйнування зможуть не лише власники, а й спадкоємці фізичних осіб та юридичні особи.
"Отримувати інформацію про житло з реєстру матимуть право постачальники комунальних послуг, ОСББ, управителі багатоквартирних будинків, гуртожитків, житлово-будівельних кооперативів. Усі вони гарантовано отримуватимуть достовірну інформацію про руйнування. А це означає, що вони зможуть швидко звільняти від оплати комунальних послуг власників зруйнованого житла", – уточнила Шуляк.
Нагадаємо, в Україні переселенцям та їхнім дітям виплатять фінансову допомогу. Крім того, в Україні можна отримати компенсацію за поселення переселенців.
Також Інформатор писав, як у додатку «Дія» подати заявку на відшкодування втраченого майна через війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел