«Треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. В іншому випадку прийдуть інші ТЦК — російські, й це зараз відбувається на окупованих територія України. А там все відбувається повним ходом, повірте мені»
У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Нова Рада має намір захистити українців, які брали участь у війні на Донбасі в добробатах
В Україні створили Консультативну раду з питань забезпечення прав і свобод захисників України. Вона буде займатися встановленням справедливості для захисників-добровольців, яким через прогалини в законодавстві доводиться нести відповідальність за свій патріотизм.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента.
За словами голова ради Олени Вербицької, у 2014 році тисячі громадян, зокрема в складі добробатів, встали на захист України проти російської агресії. При цьому вона вказала, що деякі з них потрапили під кримінальні провадження, тому що дія таких батальйонів не регламентується українським законодавством.
У свою чергу заступник міністра у справах ветеранів Олексій Ілляшенко вказав, що з 2014 року статус учасників бойових дій отримали понад 400 тисяч українців, серед яких військовослужбовці та правоохоронці.
Питання, які буде розглядати рада:
Виконавчий директор громадської спілки «Українська Гельсінська спілка з прав людини» Олександр Павличенко вказав, що в місцях позбавлення волі або на поселенні знаходиться понад 1 320 учасників бойових дій. При цьому кожна справа буде розглядатися окремо.
Як раніше повідомляв Інформатор, Міністерство охорони здоров'я додало ветеранів АТО / ООС до категорій громадських діячів.Вони можуть щепитися надлишковими дозами вакцини Covishield.