“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Довіра до вакцин збільшується
В Україні зростає відсоток людей, які готові вакцинуватися від коронавірусу. Чим старші респонденти, тим частіше вони відповідають, що готові вакцинуватися тільки безкоштовно.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані опитування "Центру Разумкова" з 21 по 26 травня.
Так, в порівнянні з березнем з 51,5% до 43% зменшилася частка респондентів, які не мають наміру робити щеплення від COVID-19, з 12% до 19% зросла частка тих, хто має намір зробити її у найближчому майбутньому (або вже зробили таке щеплення), з 16% до 19% - частка тих, хто має намір це зробити, але пізніше.
Також 10% (стільки ж, як і в березні) мають намір це зробити тільки тоді, коли це буде потрібно за формальними вимогами (наприклад, для поїздки за кордон).
Соціологи зазначають, що чим старші респонденти, тим частіше вони не хочуть вакцинуватися.
При цьому серед бажаючих вакцинуватися, 59% готові робити щеплення тільки за умови, якщо воно буде безкоштовним (це більше, ніж у березні, на 7%).
Однак 23% з тих, хто не відмовляється від щеплення, готові платити за нього, а ще 6% готові платити за те, щоб вакцинуватися позачергово.
Також соціологи зазначають, що у порівнянні з березнем частка тих, хто не довіряє вакцині, зменшилася (тоді вона становила 45% тих, хто відмовлявся від щеплення).
30% респондентів мотивують свою відмову тим, що, на їхню думку, ризики від вакцинації перевищують ризики від самої хвороби, 15% - тим, що вже перехворіли на коронавірус, 12% заявили, що в них є медичні протипоказання, а 7,5% вважають , що ймовірність того, що вони захворіють на коронавірус, дуже низька.
Нагадаємо, раніше Інформатор розповідав, як повинна проходити COVID-вакцинація другою дозою .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.