Головна
Україна
Події
10:35, 17 Лютого
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський розширив санкції проти підозрюваного у держзраді проросійського блогера Анатолія Шарія. Тепер вони розповсюджуються на його сайти. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на указ президента. Санкції проти Шарія передбачають блокування провайдерами доступу до веб-ресурсів: sharij.net, sharij.online, sharij.com.ua та інших сайтів, що забезпечують доступ до порталу Шарій.net, а також сторінки в соцмережах www.facebook.com/bondarenkoolyaa, www.facebook.com/sharij.official, twitter.com/sharijnet, t.me/OlgaSharij. Термін дії санкцій — три роки. "З приводу посилення санкцій проти мене та моєї родини. Можна зрозуміти його (Зеленського, - ред.), зробити нічого не може, тому намагається схопити за штанину. Не варто й уваги звертати", - написав у себе в Instagram Шарій. Зазначимо, санкції проти Шарія та його дружини Ольги, а також тещі Алли Бондаренко запровадили у серпні 2021 року. Таке рішення ухвалила Рада нацбезпеки та оборони України, а Зеленський своїм указом ввів у дію санкції. Санкції мають на увазі: блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, заборона видачі дозволів, ліцензій Національного банку на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках та вкладах на території іноземної держави, заборона передачі прав на об'єкти інтелектуальної власності; блокування доступу до веб-ресурсів. Нагадаємо, в Одесі на сесії міськради депутат від партії Шарія прибрав прапори України та назвав можливий напад РФ фейком. Пізніше на нього порушили кримінальну справу. Також Інформатор писав, що СБУ повідомила про підозру ще трьом людям, пов'язаних із партією Шарія. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні розширили санкції проти проросійського блогера Шарія

Читать на русском

Обмеження також стосуються його дружини Ольги та тещі Алли Бондаренко

Читать на русском
В Україні розширили санкції проти проросійського блогера Шарія

Обмеження також стосуються його дружини Ольги та тещі Алли Бондаренко

Президент Володимир Зеленський розширив санкції проти підозрюваного у держзраді проросійського блогера Анатолія Шарія. Тепер вони розповсюджуються на його сайти.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на указ президента.

Санкції проти Шарія передбачають блокування провайдерами доступу до веб-ресурсів: sharij.net, sharij.online, sharij.com.ua та інших сайтів, що забезпечують доступ до порталу Шарій.net, а також сторінки в соцмережах www.facebook.com/bondarenkoolyaa, www.facebook.com/sharij.official, twitter.com/sharijnet, t.me/OlgaSharij. Термін дії санкцій — три роки.

"З приводу посилення санкцій проти мене та моєї родини. Можна зрозуміти його (Зеленського, - ред.), зробити нічого не може, тому намагається схопити за штанину. Не варто й уваги звертати", - написав у себе в Instagram Шарій.

Зазначимо, санкції проти Шарія та його дружини Ольги, а також тещі Алли Бондаренко запровадили у серпні 2021 року. Таке рішення ухвалила Рада нацбезпеки та оборони України, а Зеленський своїм указом ввів у дію санкції. Санкції мають на увазі: блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, заборона видачі дозволів, ліцензій Національного банку на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках та вкладах на території іноземної держави, заборона передачі прав на об'єкти інтелектуальної власності; блокування доступу до веб-ресурсів.

Нагадаємо, в Одесі на сесії міськради депутат від партії Шарія прибрав прапори України та назвав можливий напад РФ фейком. Пізніше на нього порушили кримінальну справу.

Також Інформатор писав, що СБУ повідомила про підозру ще трьом людям, пов'язаних із партією Шарія.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.