Після повернення “дикого” у альбомі «Друге Пришестя» я ніби вперше за довгий час видихнув. Немає нічого ціннішого, ніж повернути собі себе. Я відчув, як мої люди теж кайфанули від цього повернення — від того нерва, крику, болю, жорсткості й чесності, які давно просилися назовні.
Рибаків-браконьєрів притягатимуть до відповідальності
Державна екологічна інспекція України посилила боротьбу проти рибного браконьєрства. Відомство отримає додаткові механізми для залучення до відповідальності рибалок.
Про це повідомляє прес-служба інспекції.
"Завдяки співпраці оперативних управлінь Держекоінспекції та Держрибагентства, ДЕІ отримає додаткові механізми для залучення до відповідальності рибалок-браконьєрів", - зазначено в повідомленні.
План спільних заходів на наступний рік передбачає:
У відомстві зазначили, що реалізація плану дозволить виявляти більшу кількість випадків браконьєрства, а нараховані інспекцією збитки можна буде доповнити на основі даних про порушення, виявлені Держрибагентством.
Нагадаємо, в Херсонській області знайшли незаконний вилов риби і грибів,занесених до Червоної книги. Крім того, в Житомирській області виявили масовий мор риби.
Також Інформатор писав, що в Україні підвищать штрафи для рибалок .