"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Росія знає, що під час "довгих" тривог Повітряні Сили змушені реагувати, адже запуск "Кинджалів" у будь-який момент виключати не можна
Минула доба в Україні увійшла до трійки "лідерів" по кількості повітряних тривог за час війни рф проти нашої держави. А за 2023 рік їх було найбільше. 17 серпня їх нарахували аж 124. Чому так відбувається й до чого слід готуватися українцям пояснили у Повітряних силах України.
Так, за словами речника ПС Юрій Ігната, окупанти проводять тренувальні польоти з дозаправленням літаків. Відтак повітряне судно може перебувати у небі до 1,5 год, що, своєю чергою, провокує "довгу" повітряну тривогу.
Ігнат пояснив, що раніше росіяни теж вдавалися до таких маніпуляцій, але саме 17 серпня вони значно більше разів підіймали свої МіГ-31К.
Речник ПС наголосив при цьому, що окупанти дуже добре знають, що ЗСУ будуть змушені реагувати на "довгі" повітряні тривоги. При цьому окупанти розуміють й те, що робота багатьох установ фактично зупиняється.
Літак проводить свої певні тренувальні польоти, а Україна у стані повітряної тривоги. Ворог це знає, він знає, що ми будемо реагувати на це. Вони знають, що в нас через це відповідно обмежувальні заходи у країні в різних установах та підприємства, - цитує РБК слова Ігната.
Він також додав, що у четвер, 17 серпня, російська авіація відточувала свої польоти. Тому часті злети МіГ-31К стали причиною величезної кількості повітряних тривог.
Це зліт та посадка, вихід на рубіж пуску ракет і так далі. Отакі от тактичні прийоми, які застосовуються до цього типу літаків, - додав речник ПС.
Ігнат також додав, що під час так званих "довгих" повітряних тривог ЗСУ слід бути постійно напоготові, бо виключати пуски ворожих ракет не можна.
За повідомлення "Мапи тривог", найбільша кількість повітряних тривог була: 24 серпня 2022 року. Тоді за добу їх зафіксували 189. Друге "місце" посіло 14 березня 2023 року. У цей день зафіксували 150 повітряних тривог. І третє місце зайняло 17 серпня 2023. Повітряних тривог було 124.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що росія використовує для обстрілів України ракети, виготовлені у квітні цього року. У них знайшли 30 іноземних компонентів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.