RU
Головна
Наука
Медицина
17:49, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

Операцію провели у лікарні швидкої допомоги у Львові. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбуЛьвівської міської ради. Операцію з пересадки легень успішно переніс 56-річний львівянин. Чоловік мав проблеми з органами дихання понад 10 років. До операції був киснезалежним.Донором став 54-річний чоловік, який помер від геморагічного інсульту. Його стан був несумісний з життям. Сімя донора дружина та двоє дітей, дали згоду на забір органів. Завдяки цьому вдалось трансплантувати рогівку ока, печінку та серце. Вчора реципієнта виписали з лікарні. Він почувається добре й має великі плани на майбутнє. Оскільки на державному рівні для чоловіка ще не передбачили коштів на це лікування, Львівська міська рада оплатить йому перший місяць терапії. Трансплантацію провели кардіохірурги Ігор Гуменний, Роман Домашич та торакальний хірург Юрій Король за участю польських колег Пьотра Паска, Мачіей Урліка та Стасела Томаша. Вони приїхали з міста Забже, з Сілезького центру хвороб серця, щоб підсилити львівських лікарів. Раніше ми повідомляли про те,в Україні вперше видалили пухлину за незвичайною методикою - подробиці тут. Також писали, щов Одесі лікарі провели унікальну операціюз видалення великої пухлини ока. Підписуйтесь на нашTelegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live.Підписатися на канал у Viber можнаФото - пресслужба міської ради.

В Україні провели унікальну операцію з пересадки легень

Читать на русском
В Україні провели унікальну операцію з пересадки легень

Органи одного донора врятували чотирьох пацієнтів

Операцію провели у лікарні швидкої допомоги у Львові.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради. 

Операцію з пересадки легень успішно переніс 56-річний львів’янин. Чоловік мав проблеми з органами дихання понад 10 років. До операції був киснезалежним. Донором став 54-річний чоловік, який помер від геморагічного інсульту. Його стан був несумісний з життям. Сім’я донора – дружина та двоє дітей, дали згоду на забір органів. Завдяки цьому  вдалось трансплантувати рогівку ока, печінку та серце.

Вчора реципієнта виписали з лікарні. Він почувається добре й має великі плани на майбутнє. Оскільки на державному рівні для чоловіка ще не передбачили коштів на це лікування, Львівська міська рада оплатить йому перший місяць терапії.

Трансплантацію провели кардіохірурги Ігор Гуменний, Роман Домашич та торакальний хірург Юрій Король за участю польських колег Пьотра Паска, Мачіей Урліка та Стасела Томаша. Вони приїхали з міста Забже, з Сілезького центру хвороб серця, щоб підсилити львівських лікарів. 


Раніше ми повідомляли про те, в Україні вперше видалили пухлину за незвичайною методикою - подробиці тут

Також писали, що в Одесі лікарі провели унікальну операцію з видалення великої пухлини ока.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут . 
Фото - пресслужба міської ради.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.