«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Ця пісня та музичне відео для тих, хто стоїть на межі. Хто боїться зробити крок уперед. Хто вагається: мовчати чи говорити; залишитися чи почати з нуля. Ця пісня — про те, що навіть коли страшно, треба тиснути на “газ”. Бо життя — занадто крихке, щоб зупинятися.
Їх також проведуть у Грузії
В Україні проведуть третій етап випробувань ізраїльської вакцини від коронавірусу. Препарат протестують на десятках тисяч бажаючих.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The times of Israel.
Міністр оборони Ізраїлю Бені Ґанц зазначив, що завдяки такій співпраці країні вдасться завершити розробку вакцини і виробляти її самостійно.
За його словами, вакцини від коронавірусу першого покоління часто стикаються з проблемою швидкої мутації вірусу.
"Ми прагнемо розробити вакцину, яка може швидко масштабуватися за низькою вартістю для задоволення потреб як розвинених, так і країн, що розвиваються", — уточнюється в повідомленні.
Зазначимо, ізраїльська вакцина все ще знаходиться на стадії випробувань. У грудні Інститут біологічних досліджень успішно завершив перший етап випробувань і приступив до другого етапу, який триває.
Нагадаємо, в Україні зареєстрували вакцину Johnson & Johnson від коронавірусу. Крім того, Австрія відкриває кордони для вакцинованих українців.
Також Інформатор писав, у компанії Pfizer прокоментували смерть українця після вакцинації від коронавірусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.