«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
В Україні продали ще один спиртзавод
Фонд держмайна на аукціоні продав за 81,75 млн грн Кобиловолоцьке МПД, розташоване в Тернопільській області.
Про це повідомляє прес-служба Фонду Держмайна,- передає Інформатор .
«В аукціоні для участі зареєструвалися 5 учасників, які в ході прозорих і конкурентних торгів збільшили ціну більше ніж у три рази від стартової - 25,9 млн грн до 81,75 млн грн», - йдеться у повідомленні.
Реалізація Кобиловолоцького МПД дозволила подолати позначку у мільярд гривень від приватизації спиртових активів.
Нагадаємо, фонд Держмайна розпочав масштабну приватизацію держпідприємств спиртової галузі. Крім того, фонд Держмайна продав Хоростовській спиртзавод за 55 млн і 1 грн.
Також Інформатор писав, що Лужанський спиртзавод продали за 21 млн грн.