“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Замість них буде Y
Міністерство внутрішніх справ прибере з нових номерних знаків для електромобілів символи Z та V, які використовують рашисти у війні проти України.Замість них буде Y.
Як передає Інформатор, про це повідомив нардеп Ігор Фріс із посиланням на заступника голови МВС Богдана Драп’ятого.
"Міністерством прийняті управлінські рішення, спрямовані на нерозповсюдження символіки, що використовується збройними та іншими військовими формуваннями неонацистської тоталітарної росії у війні проти України", - зазначив він.
Так, вже з 9 травня можна буде зареєструвати електромобіль, обравши державний номерний знак із суфіксом, що починається на латинську "Y". У кирилиці вона читається як У – Україна.
Нагадаємо, раніше народні депутати ухвалили законопроект №7214, який забороняє використовувати символіку рашистів. Також росію визнали державою-терористом.
Згідно із законопроектом, за використання забороненої символіки загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий термін. За повторне порушення загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 років.
Також Інформатор писав, що швейцарська компанія Zurich відмовилася від логотипу Z через асоціацію з рашистами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.