“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Громадяни Білорусі попросили в Україні захисту
З серпня по листопад 2020 року в міграційну службу України звернулося 15 білорусів з проханням надати політичний захист. Для 10 людей почали оформляти відповідні документи.
Як передає Інформатор,про це йдеться у відповіді Міграційної служби на запит «Радіо Свобода» .
«У територіальні органи Державної міграційної служби впродовж серпня-листопада 2020 із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, звернулося 15 громадян Республіки Білорусь. За 10 людям було прийнято рішення про оформлення документів для вирішення їх питання», - йдеться у відповіді.
Нагадаємо, після президентських виборів в Білорусі 9 серпня в країні почалися масові протести. Це сталося через чергову перемогу Олександра Лукашенка, який нібито отримав більше 80% підтримки виборців. Багато хто в Білорусі порахували вибори сфальсифікованими.
Протести супроводжуються побиттям з насильством по відношенню до демонстрантів з боку силовиків і не припиняються донині.
Відзначимо, ЄС не визнав легітимність Лукашенка і закликав до нових виборів.
Крім того, в Міноборони РФ заявили, що НАТО бажає «демонтувати» їх союз з Білоруссю .