Коли настає ніч і в кождого гримит серце - від страху й осуду, від невідомости завтрашньої днини. Люди си закривают в собі і аж дуже прислуховуютси до того, шо си робит навколо, а самі ховаютси за обрядами й забобонами. Але коли добре знаєш свою дорогу, ніоден блуд не озме. Подивиси страхові в очі і тогди, навіть, в найтемнішу нічку можно вийти на світло.
Померли 25 осіб
Станом на понеділок, 10 серпня, в Україні зафіксувано 1008 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільше нових випадків підтверджено у Львівській, Івано-Франківській, Харківській областях.
Як повідомляє Інформатор,про це свідчать дані РНБО .
Так, за час епідемії в Україні зафіксували 81 957 випадків COVID-19. При цьому побороли хворобу 44359 осіб, з яких 387 - за останню добу.
За добу 25 осіб померли від хвороби. Загальна кількість жертв вже становить 1922 людини.
Найбільше нових випадків підтвердили у Львівській (130), Івано-Франківській (121), Харківській (117), Чернівецькій (108) областях.
У Києві за добу виявлено 66 випадків хвороби.
Відзначимо, до цього в Україні кілька днів фіксували нові антирекорди добової захворюваності на коронавірус. Статистика вже другий день показує невеликий спад.
Зокрема, 8 серпня повідомлялося про 1497 підтверджених випадків за добу,чого не було за час епідемії в країні.