SHUMEI: «Я дуже люблю цю пісню. Написав її буквально за 30 хвилин на емоціях які мене тоді переповнювали. І тому вона вийшла, на мою думку, дуже природня і без лишнього хаосу».
З початку виборчої кампанії з місцевих виборів поліція розпочала 205 кримінальних проваджень
В Україні минулої доби поліція відкрила 10 кримінальних проваджень за фактом порушення виборчого процесу.
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції,передає Інформатор .
Зафіксовано повідомлень про порушення:
Всього з 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 2683 повідомлення,пов'язаних з виборчим процесом. Правоохоронці склали 461 протокол про вчинення адміністративних правопорушень,пов'язаних з виборчим процесом.
Нагадаємо, Центральна виборча комісія затвердила форму і колір бюлетенів на місцеві вибори.
Крім того, вибори під час карантину пройдуть без скатертин на столах, з відокремленою кабіною і урною. Раніше Інформатор розповідав, як українці з COVID-19 зможуть проголосувати на виборах .