«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Це про той момент після розставання, коли емоції обрушуються хвилями: спочатку любов, потім гнів, розчарування і, нарешті, ріжуча правда. Вас зрадили. Ви віддали своє серце не тій людині.
Бензин подешевшав на 20-50 коп./л
У середу, 22 грудня, АЗС, що працюють в економ- та середньому сегментах, знизили вартість бензину та дизпалива. У середньому на 20-50 коп./л
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані enkorr.
Зокрема, на станціях мережі Chipo бензин подешевшали на 36 коп./л: бензин А-92 – до 29,06 грн/л, бензин А-95 – до 29,76 грн/л. Ціна дизпалива опустилася на 47 коп./л до 28,56 грн/л.
У мережі Marshal ціни на всі види палива знизилися на 30 коп.: бензин марки А-92 подешевшав до 28,50 грн/л, А-95 — до 29,50 грн/л, ДП — до 28,10 грн/л.
Мережа Mango знизила ціни на бензин на 20 коп./л.
Нагадаємо, у Києві перевірили якість бензину на заправках.
Крім того, Україна увійшла до п'ятірки країн за темпами подорожчання палива.
Також Інформатор писав, як за рік змінилися ціни на бензин та дизпаливо в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.