“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Максимальний штраф становитиме 17 тисяч гривень
За свідомо хибний виклик «швидкої» каратимуть штрафом до 17 тисяч гривень.
Відповідальність за хибні виклики "швидкої" посилять. Відповідний законопроект №6423 внесли до Верховної Ради депутати від «Слуги народу». Так, у КУпАП з'явиться нова стаття 183-3 «Свідомо хибний виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги». Нагадаємо, що це питання зараз і раніше регулювалось статтею 183 КУпАП. Так, ще наприкінці 2020 року за хибний виклик «швидкої» був передбачений штраф у 119 грн. Проте цього року парламент збільшив його до 3 400 грн.
Наразі ж штрафи хочуть підняти до 17 тисяч гривень
Зокрема, планується передбачити, що явно хибний виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги карається штрафом від 3 400 до 8 500 грн. Те саме діяння, вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення – карається штрафом до 17 000 грн. чи громадськими роботами терміном від 40 до 60 годин.
«Під свідомо хибним викликом бригади екстреної медичної допомоги слід розуміти недостовірне повідомлення про невідкладний стан людини та місце події та/або звернення про необхідність надання екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером екстреної медичної допомоги 103 або за єдиним телефонним номером системи екстреної допомоги населенню 112 введення в оману працівників системи екстреної (швидкої) медичної допомоги, здійснене навмисно, коли особа, яка вчинила це, усвідомлювала протиправний характер своєї дії, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання цих наслідків», – наголошується у законопроекті.
Це матеріал рубрики "Блог". Позиція редакції може збігатися з думкою автора колонки.