"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Максимальний штраф становитиме 17 тисяч гривень
За свідомо хибний виклик «швидкої» каратимуть штрафом до 17 тисяч гривень.
Відповідальність за хибні виклики "швидкої" посилять. Відповідний законопроект №6423 внесли до Верховної Ради депутати від «Слуги народу». Так, у КУпАП з'явиться нова стаття 183-3 «Свідомо хибний виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги». Нагадаємо, що це питання зараз і раніше регулювалось статтею 183 КУпАП. Так, ще наприкінці 2020 року за хибний виклик «швидкої» був передбачений штраф у 119 грн. Проте цього року парламент збільшив його до 3 400 грн.
Наразі ж штрафи хочуть підняти до 17 тисяч гривень
Зокрема, планується передбачити, що явно хибний виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги карається штрафом від 3 400 до 8 500 грн. Те саме діяння, вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення – карається штрафом до 17 000 грн. чи громадськими роботами терміном від 40 до 60 годин.
«Під свідомо хибним викликом бригади екстреної медичної допомоги слід розуміти недостовірне повідомлення про невідкладний стан людини та місце події та/або звернення про необхідність надання екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером екстреної медичної допомоги 103 або за єдиним телефонним номером системи екстреної допомоги населенню 112 введення в оману працівників системи екстреної (швидкої) медичної допомоги, здійснене навмисно, коли особа, яка вчинила це, усвідомлювала протиправний характер своєї дії, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання цих наслідків», – наголошується у законопроекті.
Це матеріал рубрики "Блог". Позиція редакції може збігатися з думкою автора колонки.