“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Всього було обстежено 500 міських і сільських шкіл
Міністерство економіки оприлюднило звіт за результатами обстеження шкіл в рамках реформування системи шкільного харчування. Всього було обстежено 500 міських і сільських шкіл, в яких навчається понад 300 тисяч учнів.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на Мінекономіки .
"На початку цього року Мінекономіки спільно з МОН, МОЗ та за участю органів місцевого самоврядування, місцевих фахівців в сферах освіти, медицини та безпеки харчових продуктів було проведено комплексне обстеження шкіл майже на всій території України. Метою обстеження було виявлення всіх проблемних аспектів на ланцюжку від виробника харчових продуктів до отримання учнем готового блюда", - йдеться у повідомленні.
Як відзначили в міністерстві, що при обстеженні перевіряли підходи до організації харчування, наявність дієтичних столів, стан дотримання вимог безпеки та окремих показників якості харчових продуктів, стан приміщень та обладнання, рівень забезпечення гарячим харчуванням.
Внаслідок обстеження закладів виявлено ряд ключових проблем:
?? відсутність харчування для дітей з особливими харчовими потребами (дієтичні столи);
?? низька динаміка впровадження і використання системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках;
?? наявність зношеного і застарілого обладнання;
?? низький рівень обізнаності щодо повноцінного харчування;
?? недостатній рівень знань в частині закупівлі харчових продуктів.
Наступним кроком є реалізація заходів, спрямованих на вирішення цих проблем, а саме:
?? вдосконалення нормативно-правової бази, в тому числі за нормами харчування;
?? створення належних умов для безпечного і якісного харчування;
?? оновлення і модернізація харчоблоків;
?? проведення просвітницької роботи з повноцінного харчування.
Мінекономіки завершує розробку ряду документів, спрямованих на реалізацію Плану заходів щодо реформування системи шкільного харчування, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 року.
Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я змінили умови карантину в школах: що змінилося.