Головна
Бізнес
Фінанси
15:22, 21 Березня
Информатор UA

Интро

В Україні розробили програму допомоги переселенцям. Кошти нараховуватимуться через програму "Дія". Про це на брифінгу заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє Інформатор.  Усім переселенцям, які покинули райони активних бойових дій, отримають мінімальну фінансову допомогу у розмірі 2 тисячі гривень. Нарахування відбуватиметься через програму "Дія" на картку банку. "Також буде виплачено 3 000 гривень на кожну дитину. Це стосується тих дітей, які через війну вимушено переїхали до більш безпечніших регіонів", - повідомив Шмигаль. Програма допомагатиме переселенцям і з працевлаштуванням. "Держава починає виплати роботодавцям, які беруть на роботу переселенців із постраждалих регіонів, 6500 гривень за кожного працевлаштованого", - сказав Шмигаль. За його словами, ці кошти роботодавці витрачатимуть на оплату праці переселенців. Нагадаємо, Норвегія планує прийняти до 100 тисяч біженців з України. Крім того, Україна отримає 300 мільйонів євро допомоги від ЄС.  Також Інформатор писав, що Світовий банк надав Україні 100 мільйонів доларів на виплату стипендій студентам.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

В Україні переселенцям та їхнім дітям виплатять фінансову допомогу

Читать на русском

Для цього розробили відповідну програму

Читать на русском
В Україні переселенцям та їхнім дітям виплатять фінансову допомогу

Для цього розробили відповідну програму

В Україні розробили програму допомоги переселенцям. Кошти нараховуватимуться через програму "Дія".

Про це на брифінгу заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє Інформатор

Усім переселенцям, які покинули райони активних бойових дій, отримають мінімальну фінансову допомогу у розмірі 2 тисячі гривень. Нарахування відбуватиметься через програму "Дія" на картку банку.

"Також буде виплачено 3 000 гривень на кожну дитину. Це стосується тих дітей, які через війну вимушено переїхали до більш безпечніших регіонів", - повідомив Шмигаль.

Програма допомагатиме переселенцям і з працевлаштуванням.

"Держава починає виплати роботодавцям, які беруть на роботу переселенців із постраждалих регіонів, 6500 гривень за кожного працевлаштованого", - сказав Шмигаль.

За його словами, ці кошти роботодавці витрачатимуть на оплату праці переселенців.

Нагадаємо, Норвегія планує прийняти до 100 тисяч біженців з України. Крім того, Україна отримає 300 мільйонів євро допомоги від ЄС. 

Також Інформатор писав, що Світовий банк надав Україні 100 мільйонів доларів на виплату стипендій студентам. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.