RU
Головна
Україна
Події
09:58, 11 Жовтня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 11 жовтня, в Україні оголосили режим надзвичайної пожежної небезпеки. Вогонь може виникнути в більшості областей. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Держслужби з надзвичайних ситуацій. "За даними Укргідрометцентру, 11 жовтня в південних, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій, Хмельницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки", - йдеться в повідомленні. Нагадаємо, раніше синоптики прогнозували, що цей тиждень в Україні буде дощовим. Температура повітря буде в межах 9-16 градусів тепла. Також ми писали, що сьогодні погода буде сонячною майже у всіх регіонах. Стовпчики термометрів покажуть до + 16 тепла. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні оголосили режим надзвичайної пожежної небезпеки: де може виникнути вогонь

Читать на русском
В Україні оголосили режим надзвичайної пожежної небезпеки: де може виникнути вогонь

Пожежна небезпека оголошена в більшості областей

У понеділок, 11 жовтня, в Україні оголосили режим надзвичайної пожежної небезпеки. Вогонь може виникнути в більшості областей.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

"За даними Укргідрометцентру, 11 жовтня в південних, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій, Хмельницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше синоптики прогнозували, що цей тиждень в Україні буде дощовим. Температура повітря буде в межах 9-16 градусів тепла.

Також ми писали, що сьогодні погода буде сонячною майже у всіх регіонах. Стовпчики термометрів покажуть до + 16 тепла.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.