RU
Головна
Україна
11:46, 11 Серпня
Информатор UA

Интро

У середу, 11 серпня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність виникнення вогню в екосистемах прогнозується в більшості областях країни. Про це повідомляє пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій, передає Інформатор. За даними Укргідрометцентру, 11 серпня в східних, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Київській, Сумській, Полтавськійобластях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки, йдеться в повідомленні. Рятувальники розповіли про правила, яких слід дотримуватися: не розводити відкритий вогонь біля лісової зони, у полях; заборонено заїжджати на автомобілі в ліс і залишати в лісі просочену бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір'я; не залишати недопалки та сірники на сухій трав'янистій підстилці; категорично заборонено випалювати сміття й рослинні залишки; очищати місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілок; не залишати без нагляду розведене багаття й не дозволяти дітям розводити багаття; залишаючи місце відпочинку, обов'язково погасити вогонь водою або піском; заборонено спалювати стерню та пожнивні залишки на сільськогосподарських полях; поговорити з дітьми на тему дотримання правил пожежної безпеки. Нагадаємо, з початку 2021 року на території України було зафіксовано понад 80 лісових пожеж. Також понад 9 тисяч пожеж сталося на відкритих територіях під час спалювання трави чи сміття. Раніше Інформатор писав про те, як боротися з господарським сміттям і не спровокувати пожежу. Рятувальники дали рекомендації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Читать на русском
В Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Пожежна небезпека прогнозується в більшості областях країни

У середу, 11 серпня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність виникнення вогню в екосистемах прогнозується в більшості областях країни.

Про це повідомляє пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій, — передає Інформатор.

«За даними Укргідрометцентру, 11 серпня в східних, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Київській, Сумській, Полтавській областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки», — йдеться в повідомленні.

Рятувальники розповіли про правила, яких слід дотримуватися:

  • не розводити відкритий вогонь біля лісової зони, у полях;
  • заборонено заїжджати на автомобілі в ліс і залишати в лісі просочену бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір'я;
  • не залишати недопалки та сірники на сухій трав'янистій підстилці;
  • категорично заборонено випалювати сміття й рослинні залишки;
  • очищати місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілок;
  • не залишати без нагляду розведене багаття й не дозволяти дітям розводити багаття;
  • залишаючи місце відпочинку, обов'язково погасити вогонь водою або піском;
  • заборонено спалювати стерню та пожнивні залишки на сільськогосподарських полях;
  • поговорити з дітьми на тему дотримання правил пожежної безпеки.

Нагадаємо, з початку 2021 року на території України було зафіксовано понад 80 лісових пожеж. Також понад 9 тисяч пожеж сталося на відкритих територіях під час спалювання трави чи сміття.

Раніше Інформатор писав про те, як боротися з господарським сміттям і не спровокувати пожежу. Рятувальники дали рекомендації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.