В Україні нова міністерка соцполітики Оксана Жолнович: чим вона відома

Читать на русском

Зібрали все, що відомо про нову міністерку соціальної політики

Читать на русском
В Україні нова міністерка соцполітики Оксана Жолнович: чим вона відома

Зібрали все, що відомо про нову міністерку соціальної політики

Сьогодні Верховна Рада призначила на посаду нову міністерку соціальної політики Оксани Жолнович. За неї проголосували 282 депутати. 

Інформатор розповість, що про неї відомо.

Оксана Жолнович змінить на посаді Марину Лазебну, чию відставку Верховна Рада України підтримала вчора. 

Народилася у 1979 році. У 2001 році закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю “право”. У 2019 році в ЛНУ захистила дисертацію та стала кандидатом юридичних наук. 

У 2001-2002 роках працювала викладачем Стрийського аграрного коледжу. З 2005 по 2010 рік була асистентом кафедри, а з 2010 року - працювала доцентом на юридичному факультеті ЛНУ. 

У 2009 році отримала право бути адвокатом.

У 2017-2019 працювала помічницею ректора Львівського університету фізкультури ім. І. Боберського. Також у ці роки, згідно з даними Youcontrol, була директором ТзОВ "Євроконтракт Львів" - ця компанія займалася обслуговуванням об’єктів, зараз директором працює чоловік Оксани Жолнович. А також директором ТОВ "Сортлюкс" з профілем на торгівлю деревиною, будматеріалами та сантехнікою. 

У 2019-2020 роках Жолнович була радницею міністра соціальної політики України Юлії Соколовської. Була членом правління Фонду соціального страхування від тимчасової непрацездатності.  

З 2020 року працює керівницею департаменту соціальної політики і охорони здоров’я Офісу Президента.

Політична і громадська діяльність

У 2009-2019 входила до Ради адвокатів Львівської області. 

З березня 2015 року була членкинею правління ГО “Український центр соціально-правових досліджень”. Співзасновниця цієї організації разом з львів’янами Пилипом Пилипенком та Дмитром Швецем. 

З 2015 року була експерткою у ГО "Молодіжний Простір "ПораДій". Ця організація співпрацювала з владою міста Самбір на Львівщині та займалася облаштуванням громадських просторів. 

З 2017 року була головою Асоціації жінок-лідерок України - це об’єднання створене за сприяння американської організації NDI (National Democratic Institute) для підтримки активної участі у громадському житті та політичній діяльності жінок. 

Оксана Жолнович проводила тренінги з гендерних питань, активізації громадської діяльності, кадрового діловодства та регулювання трудових відносин, забезпечення екологічної безпеки і правил благоустрою в населених пунктах, діяльності органів місцевого самоврядування. правового регулювання земельних питань. 

Брала участь у підготовці законопроєктів для народних депутатів України.

Була членкинею партії “Сила людей”. У 2014-2016 роках була головою Центральної контрольно-ревізійної комісії у партії. У 2014 році балотувалася від цієї партії до Верховної Ради України, у 2015 році - у депутати Львівської обласної та міської рад, також на посаду мера Львова. Депутатом не обиралася. 

Дмитро Чернишов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.