Коли настає ніч і в кождого гримит серце - від страху й осуду, від невідомости завтрашньої днини. Люди си закривают в собі і аж дуже прислуховуютси до того, шо си робит навколо, а самі ховаютси за обрядами й забобонами. Але коли добре знаєш свою дорогу, ніоден блуд не озме. Подивиси страхові в очі і тогди, навіть, в найтемнішу нічку можно вийти на світло.
Одужали 333 людини
В Україні за минулу добу зафіксували невеликий спад нових випадків коронавірусу, за вчора заразилися ще 990 осіб. Найбільше людей інфікувалися у Львівській області, Києві, Чернівецькій та Харківській областях.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані РНБО.
Всього з початку епідемії захворіли 73 158 осіб. При цьому одужали 39 876 осіб, в тому числі 333 - за останні 24 години.
Кількість смертельних випадків складає 1738, за минулу добу померли ще 13 осіб.
Відзначимо, в порівнянні з попередньою статистикою, кількість нових випадків зменшилася на 122 заражених.
Нагадаємо, до цього в Україні п'ять днів фіксували понад 1000 випадків хвороби щодоби.
Також Інформатор писав, що раніше в МОЗ розширили список країн «червоної зони».