RU
Головна
Україна
09:27, 13 Вересня
Информатор UA

Интро

В Україні індексація пенсій буде проводитися щорічно 1 березня. Це стосується всіх категорій пенсіонерів без винятків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. "Індексація пенсій буде проводитися щорічно 1 березня для всіх категорій пенсіонерів. На цьому тижні Верховна рада підтримала урядовий законопроект, який виправив недоліки пенсійної реформи 2017 року, коли військові або вчені були виключені з механізму індексації", - пояснив Шмигаль. За його словами, в законі буде прописана точна дата індексації - 1 березня. Нагадаємо, у Харківській області чиновники привласнили 5 млн гривень пенсій для жителів Донбасу. Крім того, в Україні військовим підвищать пенсії і зарплати . Також Інформатор писав, як буде працювати накопичувальна пенсія в Україні . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В Україні індексація пенсій буде проводитися щорічно 1 березня

Читать на русском
В Україні індексація пенсій буде проводитися щорічно 1 березня

Парламент підтримав урядовий законопроект, усунув норму, яка виключає певні категорії громадян з механізму індексації

В Україні індексація пенсій буде проводитися щорічно 1 березня. Це стосується всіх категорій пенсіонерів без винятків. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. 

"Індексація пенсій буде проводитися щорічно 1 березня для всіх категорій пенсіонерів. На цьому тижні Верховна рада підтримала урядовий законопроект, який виправив недоліки пенсійної реформи 2017 року, коли військові або вчені були виключені з механізму індексації", - пояснив Шмигаль.

За його словами, в законі буде прописана точна дата індексації - 1 березня.

Нагадаємо, у Харківській області чиновники привласнили 5 млн гривень пенсій для жителів Донбасу. Крім того, в Україні військовим підвищать пенсії і зарплати .

Також Інформатор писав, як буде працювати накопичувальна пенсія в Україні .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.