"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
У МОЗ не виключають, що вакцину можна буде змінити
Міністерство охорони здоров'я України планує проводити повторне щеплення громадян від коронавірусу через рік після проходження повного курсу вакцинації. У відомстві не виключають, що вакцину можна буде змінити.
Про це в інтерв'ю "BBC News Україна" розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін, передає Інформатор.
"Поки ми не робимо бустерну дозу (допоміжну до двох обов'язкових дозу вакцини – ред.). Зараз основна стратегія – це ревакцинація через рік", - зазначив Кузін.
За його словами, зараз йдуть дискусії з приводу того, як ревакцинувати населення, і є лише декілька заяв фармкомпаній, що бустерна доза викликає більшу імунну відповідь.
"Немає достовірних статей у наукових журналах, немає офіційних позицій міжнародних організацій, що бустерна доза є рекомендованою, чи буде обов'язковою", – пояснив Кузін.
На питання, чи можна буде міняти вакцини при повторній вакцинації, Кузін відповів: "Можна, але поки рекомендацій немає".
"Скоріше за все наприкінці вересня ми отримаємо нові дані про ефективність бустерної дози. Стратегії про ревакцинацію будуть розглядатися також пізніше", – резюмував Кузін.
Нагадаємо, у Львівському аеропорту відкрили центр COVID-вакцинації. Крім того, в Україні функціонує понад 350 центрів масової вакцинації громадян від коронавірусу.
Також Інформатор писав, чи потрібно робити тест на антитіла після вакцинації від коронавірусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.