Головна
Наука
Медицина
11:33, 26 Лютого
Информатор UA

Интро

Вже третю добу в Україні триває війна, яку розпочали російські окупанти. Хоча Путін і заявляє, що не веде бойових дій проти мирного населення, реальність свідчить про протилежне. За цей час в Україні загинули майже 200 цивільних, серед них є діти. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає Інформатор. За оперативними даними, від рук загарбників є 198 загиблих, із них 3 дітей. Також є 1115 поранених, з яких 33 дитини. "Неймовірно пишаюся нашими медиками! Ви нарівні з військовими, силовиками та рятувальниками неймовірно тримаєте удар! Жодна лікарня не закрилася, всі працюють і надають медичну допомогу. Ніхто не злякався і все мужньо дивимося в очі ворогові. Ми на своїй землі! Ми захищаємо свої сім! Кожен на своєму місці, як уміє", - заявив Ляшко. Наразі медикам шукають бронежилети, адже російські терористи свідомо обстрілюють машини швидкої допомоги. "Медична система продовжує працювати, Міністерство зі свого боку робить можливе і неможливе для того, щоб у лікарнях було все необхідне. Навіть якщо це питання не війни, а наприклад, COVID-19, який теж ніде не зник, і пацієнтам у реанімації все ще потрібен кисень. І як би окупанти нам не заважали, ми намагаємося оперативно підвозити кисень до лікарень, домовляємось із перевізниками, забезпечуємо логістику, щоб кожен пацієнт отримав допомогу", - зазначив міністр. До слова, у київському метро прямо під час обстрілу народилася дитина. За день війська РФ пошкодили 40 об'єктів цивільної інфраструктури. Крім того, станом на ранок суботи, 26 лютого, російських військ у Києві немає. Але у місті діють диверсійні групи. Також війська РФ не отримали в Україні жодної оперативно-тактичної переваги. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні через обстріл окупантів загинуло 198 цивільних, з них 3 дітей - Ляшко

Читать на русском
В Україні через обстріл окупантів загинуло 198 цивільних, з них 3 дітей - Ляшко

Також є 1 115 поранених

Вже третю добу в Україні триває війна, яку розпочали російські окупанти. Хоча Путін і заявляє, що не веде бойових дій проти мирного населення, реальність свідчить про протилежне. За цей час в Україні загинули майже 200 цивільних, серед них є діти.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, – передає Інформатор.

За оперативними даними, від рук загарбників є 198 загиблих, із них 3 дітей. Також є 1115 поранених, з яких 33 дитини.

"Неймовірно пишаюся нашими медиками! Ви нарівні з військовими, силовиками та рятувальниками неймовірно тримаєте удар! Жодна лікарня не закрилася, всі працюють і надають медичну допомогу. Ніхто не злякався і все мужньо дивимося в очі ворогові. Ми на своїй землі! Ми захищаємо свої сім! Кожен на своєму місці, як уміє", - заявив Ляшко.

Наразі медикам шукають бронежилети, адже російські терористи свідомо обстрілюють машини швидкої допомоги.

"Медична система продовжує працювати, Міністерство зі свого боку робить можливе і неможливе для того, щоб у лікарнях було все необхідне. Навіть якщо це питання не війни, а наприклад, COVID-19, який теж ніде не зник, і пацієнтам у реанімації все ще потрібен кисень. І як би окупанти нам не заважали, ми намагаємося оперативно підвозити кисень до лікарень, домовляємось із перевізниками, забезпечуємо логістику, щоб кожен пацієнт отримав допомогу", - зазначив міністр.

До слова, у київському метро прямо під час обстрілу народилася дитина.

За день війська РФ пошкодили 40 об'єктів цивільної інфраструктури.

Крім того, станом на ранок суботи, 26 лютого, російських військ у Києві немає. Але у місті діють диверсійні групи.

Також війська РФ не отримали в Україні жодної оперативно-тактичної переваги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.