«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
В Україні антирекорд за кількістю госпіталізованих через COVID-19
В Україні за добу госпіталізували 261 людину з COVID-19. У МОЗ це назвали новим антирекордом.
Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, - передає Інформатор.
«За минулу добу (COVID-19 - ред.) захворіло 1090 осіб. З них 77 дітей, а також 78 медичних працівників. Був госпіталізований 261 осіб. На жаль, це черговий наш антирекорд з госпіталізації. За останню добу в Україні зафіксовано 20 летальних випадків», - сказав Максим Степанов.
Він зазначив, що при цьому за добу виписано 598 пацієнтів.
Нагадаємо, що станом на 31 липня в Україні невеликий спад кількості нових випадків коронавірусу, але за вчора було виявлено 1090 нових хворих.
Крім того, вчора в Україні зафіксували новий антирекорд з коронавірусу - майже 1200 нових випадків.