Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Американські представники вважають, що оцінювати результати українського контрнаступу поки що зарано
Повільні темпи українського контрнаступу послабляють надії на те, що перемови про припинення бойових дій можуть пройти у цьому році. Але в США впевнені, що ЗСУ ще не залучили всі резерви та оцінювати результати ще зарано. Про це із посиланням на західних офіційних представників повідомляє газета Wall Street Journal.
"Повільний темп українського контрнаступу затьмарює надії на те, що переговори щодо припинення бойових дій можуть відбутися цього року і підвищує загрозу затягненого конфлікту", - пишуть у матеріалі.
Також там зауважили, що президент Байден заявив про стратегію вливання мільйонів доларів військової допомоги Україні, щоб дати змогу вести переговори з росією з сильної позиції.
"Відступ від України та допущення навіть часткової перемоги росії означатиме провал зовнішньої політики боротьби, що затьмарить навіть вивід військ з Афганістану", - приводять в газеті слова колишнього посла США в Україні Джона Гербса.
Зазначається, що державна стратегія США містить певні ризики, але Байден зробив ставку на свою зовнішню політику, який він описує як боротьбу між демократією та авторитаризмом.
Американські чиновники, своєю чергою, вважають, що оцінювати результати українського контрнаступу поки що зарано, оскільки ЗСУ ще не залучили всі резерви, у тому числі минулі навчання в Європі.
"Якщо вони підключать резерви, і ці резерви виявляться неефективними, то нам доведеться вирішувати, що робити далі", - заявив один з чиновників.
Журналісти зазначають, що у деяких чиновників є побоювання, чи вистачить у США і союзників рішучості продовжувати підтримку або навіть розширити її, якщо контрнаступ не відповідатиме заявленим очікуванням.
США не припиняє підтримувати Україну у її протистоянні російській агресії. За час повномасштабного вторгнення Уряд Байдена вже направив до нашої країни допомоги на суму понад 41 мільярд доларів.
Нещодавно Сполучені Штати заявили, що оголосять про нове виділення коштів для підтримки України в оборонній сфері. Загальна сума цієї допомоги становитиме 1,3 мільярда доларів.
Також Сполучені Штати нададуть Україні 205 мільйонів доларів додаткової гуманітарної допомоги для підтримки тих, хто постраждав від повномасштабного вторгнення рф. А спільно з Великою Британією США нададуть фінансову допомогу у розмірі 4,3 мільярда доларів. Кошти спрямують на енергетичні та інфраструктурні потреби України.
Нагадаємо, що сьогодні Міністерство оборони США розкрило повний вміст нового пакету допомоги Україні, передачу якого було анонсовано 22 липня. Це вже 43-й транш з лютого 2022 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.