«І Європа, і Сполучені Штати повинні в ідеалі перейти, на мій погляд, до ситуації з нульовими тарифами»
«Калатало» – це пісня, у якій багато пристрасті, емоцій та внутрішньої боротьби. У цій акустичній версії вона відкривається по-новому – без зайвих ефектів, лише голос, музика і справжні почуття.
Міноборони рф каже, що окупанти нібито збили 8 крилатих ракет Storm Shadow над Кримом
В окупований Крим у понеділок вдень, 30 жовтня, завітала бавовна. Вибухи було чути в Севастополі, Саках, Новофедорівці та Євпаторії. Окупанти вчергове перекривали рух Кримським мостом та заявили про збиті цілі.
Про бавовну в Криму повідомляють місцеві пабліки. Зокрема, вибухи пролунали в районі Севастопольської бухти, після чого там з'явився дим. Жителі пишуть і про дим біля входу до морвокзалу у Севастополі.
Також з'явилася інформація про можливі прильоти по аеродрому в Новофедорівці. Про вибухи повідомляють і у Євпаторії.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/116790
В Саках та Сакському районі частково зникло світло. Перед цим там теж було чутно декілька вибухів.
Так звана окупаційна "влада" Севастополя заявила про дві збиті цілі над містом. "Губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв запевняє, що уламки снарядів впали в приватному секторі, постраждав чоловік 57 років. Також уламки нібито впали на території школи № 27 та на вулицях Пасічній й Міщенка і в інших частинах міста. Окупанти кажуть, що серйозних ушкоджень немає.
Також казку про вибухи у Криму вигадало Міністерство оборони росії. Відомство заявило, що 8 крилатих ракет Storm Shadow атакували об'єкти на півострові Крим. Звісно, переконують, що російська ППО збила всі ракети.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.