В Росії підпалили чотири автомобілі силовиків: у Буданова показали відео

В Архангельську навмисно знищили поліцейські автівки, обливши їх бензином

ГУР
Знищені чотири відомчих фургони типу "ГАЗель"

У російському Архангельську підпалили чотири автомобілі силовиків. Автівки знищені. Загоряння сталося поблизу будівлі обласного управління внутрішніх справ.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки України. Зазначається, що 12 квітня 2025 року в Архангельську навмисно підпалили поліцейські автівки, обливши їх бензином. Інцидент стався на території обласного управління внутрішніх справ на вулиці Попова, 57.

В результаті знищено чотири відомчих фургони типу "ГАЗель". З автомобілів вогонь перекинувся на будівлю управління.

"Руйнівна пожежа - черговий акт непокори кремлівському режиму та його силовикам, які зокрема забезпечують примусову мобілізацію для ведення злочинної війни проти України. Людей, які усвідомлюють необхідність акцій прямої дії всередині держави-агресора, більшає - ГУР МО України скеровує на шлях істинний, дієвий та помічний. Дякуємо сміливцям, які обрали боротьбу зі злом. Спротив путінському режиму триватиме!", - заявили в ГУР.

 

В ГУР показали, як росіяни ставляться до влади

На початку квітня в ГУР оприлюднили нове перехоплення розмови росіян. У записі чутно, як жителі регіонів обговорюють масовані атаки безпілотників на Москву, висловлюючи байдужість і навіть схвалення ударів по Кремлю.

Росіяни зазначають, що попри наявність військових об'єктів поблизу їхнього місця проживання, вони не відчувають особливого захисту. Також вони скаржаться на перебої з телебаченням, яке "глушать" вночі.

Це перехоплення вкотре демонструє, що в російському суспільстві загострюється розкол між провінціями та столицею. Жителі регіонів не висловлюють жалю щодо ударів по Москві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube