«Очі дівочі» — це пісня про очі, які пережили різні стани. У ній ідеться про те, що сльози - не завжди про біль. Вони можуть бути і про щастя, і про полегшення, і про момент, коли всередині все нарешті стає на свої місця.
Тести розділять між регіонами
До регіонів України почали поставку ще 1,8 млн тестів на коронавірус. Наказ про розподіл тестів вчора, 11 січня, підписав МОЗ.
Про це на брифінгу 12 січня, розповів Віктор Ляшко, - передає Інформатор .
"Вчора Міністерство охорони здоров'я підписало черговий наказ про розподіл 1,8 млн тестів, які вже почали розвозити в департаменти охорони здоров'я ОДА, в тому числі до Луганської та Донецької області", - розповів Ляшко.
Нагадаємо, в Україні повинні ввести міжнародні свідоцтва про проведення вакцинації від коронавірусу, яке не буде схоже на "ковід-паспорт".Підтвердження про щеплення можна отримати тільки від затверджених ВООЗ вакцин.
Також Інформатор писав, що Віктор Ляшко розповів про шахраїв, які діють від його імені і просять гроші.Зловмисники телефонують до людей і від імені санітарного лікаря просять терміново допомогти грошима.