Головна
Україна
Події
12:51, 30 Квітня
Информатор UA

Интро

В ОРДЛО скасували медогляд для мобілізованих чоловіків. Єдиний вихід уникнути армії хабар. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на пресслужбу Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Росіяни практично вичерпали ресурс для примусової мобілізації в ОРДЛО. Щоб виконати встановлені плани щодо постачання живої сили, з 20 квітня там призупинили проведення медичних оглядів мобілізованих. Окупаційна влада пояснила таке рішення нестачею фахівців. Потенційні не мають змоги отримати документи, що підтверджують будь-які проблеми зі здоров'ям. Тих, хто має явні проблеми зі здоров'ям (каліцтва, інвалідність, тяжкі гострі захворювання) або встиг отримати на руки необхідні документи, все одно мобілізують, але розподіляються на підрозділи матеріально-технічного забезпечення. Щоб знайти ще не мобілізованих чоловіків призовного віку, російська військова поліція проводить систематичні рейди на вулицях та за місцем передбачуваного проживання . Єдина альтернатива примусової мобілізації - хабар за встановленими розцінками (залежать від віку, спеціальності та стану здоров'я). Зокрема, в окупованій Горлівці розмір такого хабаря становить від 5 тисяч рублів, якщо заплатити безпосередньо на місці затримання. При доставці до районних відділів від 75 тисяч рублів. Нагадаємо, опір української армії може зруйнувати план кремля створити так звану херсонську народну республіку. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В ОРДЛО скасували медогляд для мобілізованих чоловіків, єдиний вихід – хабар

Читать на русском

Окупаційна влада пояснила таке рішення «нестачею фахівців»

Читать на русском
В ОРДЛО скасували медогляд для мобілізованих чоловіків, єдиний вихід – хабар

Окупаційна влада пояснила таке рішення «нестачею фахівців»

В ОРДЛО скасували медогляд для мобілізованих чоловіків. Єдиний вихід уникнути армії – хабар.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Росіяни практично вичерпали ресурс для примусової мобілізації в ОРДЛО. Щоб виконати встановлені плани щодо постачання «живої сили», з 20 квітня там призупинили проведення медичних оглядів мобілізованих.

Окупаційна влада пояснила таке рішення «нестачею фахівців». Потенційні «призовники» не мають змоги отримати документи, що підтверджують будь-які проблеми зі здоров'ям.

Тих, хто має явні проблеми зі здоров'ям (каліцтва, інвалідність, тяжкі гострі захворювання) або встиг отримати на руки необхідні документи, все одно мобілізують, але розподіляються на підрозділи матеріально-технічного забезпечення.

Щоб знайти ще не мобілізованих чоловіків призовного віку, російська військова поліція проводить систематичні рейди на вулицях та за місцем передбачуваного проживання «призовників».

Єдина альтернатива примусової мобілізації - хабар за встановленими розцінками (залежать від віку, спеціальності та стану здоров'я). Зокрема, в окупованій Горлівці розмір такого хабаря становить від 5 тисяч рублів, якщо заплатити безпосередньо на місці затримання. При доставці до районних відділів «МВС» – від 75 тисяч рублів.

Нагадаємо, опір української армії може зруйнувати план кремля створити так звану «херсонську народну республіку».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.