“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Попердньо відомо, що два прильоти були по базуванню окупантів на території заводу ПівденГідроМаш
Вдень 15 квітня у тимчасово окупованому Бердянську дуже гучно. Серію вибухів чули у всіх куточках міста. Мешканці повідомляють про хмари густого диму після ударів, а бердянська влада підтверджує, що у місті й справді були розриви.
Так, про вибухи повідомила очільниця Бердянської МВА Вікторія Галіцина. Вона підтвердила гучні вибухи у місті, уточнивши, що густий дим фіксують у нагірній частині Бердянська. Також чиновниця прикріпила світлину, де видно хмару диму над містом.
Водночас, за інформацією радника міського голови Петра Андрющенка, вибухи сталися на території заводу "ПівденГідроМаш". Там, за його інформацією, базуються російські окупанти. Адрющенко пише про два прильоти по базуванню окупантів на території заводу.
"Російські військові вже оточили територію біля району прильоту", - написав Андрющенко у своєму Telegram-каналі.
Водночас російське Міністерство оборони рапортує про збиття двох ракет Storm Shadow над Бердянськом. При цьому проросійські місцеві Telegram-канали заперечують інформацію про вибухи та стверджують про "успішну роботу ППО". Однак жодних інших пояснень щодо того, чому над містом здійнявся дим, окупаційна влада не надає.
17 жовтня 2023 року Сили оборони України провели унікальну операцію під назвою DRAGONFLY. За допомогою далекобійних ракет ATACMS ЗСУ атакували аеродроми у тимчасово окупованих Бердянську та Луганську. Внаслідок атаки ракетами сталася потужна пожежа з детонацією. Було знищено, зокрема, дев'ять бойових гелікоптерів та установку ППО росіян. Окремі склади з технікою ворога продовжили вибухати до ранку наступного дня. Відео цієї операції навіть показав у своєму каналі Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
Налякані нещодавнім ударом ЗСУ по летовищі у Бердянську, росіяни поспіхом вивели частину літаків та іншу виводить техніку з аеродрому в інші місця. Не виключено, що ракети знайшли її й там. Чекаємо офіційної інформації та подробиць від ЗСУ.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в окупованому Бердянську ліквідували колаборанта, який здавав росіянам патріотів України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.