Головна
Світ
18:04, 21 Березня
Информатор UA

Интро

Велика панда напала на співробітника зоопарку Pairi Daiza в Бельгії. Доглядач отримав травми руки і ноги.Про це повідомляє прес-служба зоопарку у Facebook, передає Інформатор.Інцидент стався 20 березня. З невідомих причин досвідчений доглядач зіткнувся з чотирирічної великою пандою Тіан Бао в коридорі, який призначений для співробітників."Швидке втручання співробітників, які перебували поруч, дозволило відігнати тварину, не заподіявши ій шкоди", - йдеться в повідомленні.Внаслідок такої несподіваної зустрічі доглядач отримав травми ноги та руки. Йому відразу надали першу медичну допомогу, а потім доставили до лікарні.Адміністрація зоопарку з'ясовує обставини інциденту. Потерпілий співробітник багато років займався великими пандами і знав всі необхідні заходи безпеки. Справа в тому, що правила забороняють прямий контакт з пандами, які досягли дворічного віку, і ваги понад 70 кілограм.Зоопарк Pairi Daiza - один з найбільших Європі, в ньому міститься близько 7000 тварин. Зоопарк знаходиться у 60 кілометрах від Брюсселя.Як раніше повідомляв Інформатор, під час моніторингу соціальних мереж поліція Чернігова дізналася про випадок знущання над тваринами: невідомі зіштовхнули собаку з мосту на лід,і вона розбилася на смерть. Шкуродерам загрожує до 3 років в'язниці.Нагадаємо, що жіводерці із Запорізької області оголосили підозру: їй загрожує до 8 років в'язниці .Також в Запорізькій області підпалили будинок, в якому жила банда шкуродерів.

В одному з найбільших зоопарків Європи панда напала на доглядача

Читать на русском

Інцидент стався в бельгійському зоопарку Pairi Daiza

Читать на русском
В одному з найбільших зоопарків Європи панда напала на доглядача

Інцидент стався в бельгійському зоопарку Pairi Daiza

Велика панда напала на співробітника зоопарку Pairi Daiza в Бельгії. Доглядач отримав травми руки і ноги.

Про це повідомляє прес-служба зоопарку у Facebook, передає Інформатор.

Інцидент стався 20 березня. З невідомих причин досвідчений доглядач зіткнувся з чотирирічної великою пандою Тіан Бао в коридорі, який призначений для співробітників.

"Швидке втручання співробітників, які перебували поруч, дозволило відігнати тварину, не заподіявши ій шкоди", - йдеться в повідомленні.

Внаслідок такої несподіваної зустрічі доглядач отримав травми ноги та руки. Йому відразу надали першу медичну допомогу, а потім доставили до лікарні.

Адміністрація зоопарку з'ясовує обставини інциденту. Потерпілий співробітник багато років займався великими пандами і знав всі необхідні заходи безпеки. Справа в тому, що правила забороняють прямий контакт з пандами, які досягли дворічного віку, і ваги понад 70 кілограм.

Зоопарк Pairi Daiza - один з найбільших Європі, в ньому міститься близько 7000 тварин. Зоопарк знаходиться у 60 кілометрах від Брюсселя.

Як раніше повідомляв Інформатор, під час моніторингу соціальних мереж поліція Чернігова дізналася про випадок знущання над тваринами: невідомі зіштовхнули собаку з мосту на лід,і вона розбилася на смерть. Шкуродерам загрожує до 3 років в'язниці.

Нагадаємо, що жіводерці із Запорізької області оголосили підозру: їй загрожує до 8 років в'язниці .

Також в Запорізькій області підпалили будинок, в якому жила банда шкуродерів.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.