Головна
Україна
Події
13:11, 6 Травня
Информатор UA

Интро

На пошуки прикордонника, який перекинувся на човні під час патрулювання в Одеській області, кинули всі сили. Були задіяні рятувальники, співробітники водної поліції, місцеві жителі, авіаційна техніка та водолази. Трохи менш ніж за добу його тіло знайшли у воді. Приблизно о 12:00, тіло офіцера-прикордонника знайшли в озері, - про це Інформатору повідомили у прес-службі ДПС.Приносимо щирі співчуття рідним, близьким і колегам чоловіка. Нагадаємо,інцидент стався на озері Тудорове вчора - 5 травня, - повідомляє Інформатор. Як пояснюють прикордонники, човен перекинувся через те, що різко погіршилися погодні умови. З їхніх слів, після події, загиблий офіцер встиг скоординувати дії складу наряду, що в подальшому врятувало їм життя. Сам же він не зміг втриматися і зник з поля зору. Життям трьох військовослужбовців, яким вдалося врятуватися, нічого не загрожує. Варто відзначити, що один з них фактично врятував іншого, витягнувши його з води на собі. Всі вони знаходяться у госпіталі та отримують необхідну медичну допомогу. Раніше ми повідомляли про те, що у Полтаві перекинувся човен - двоє чоловіків загинули, тіло третього знайшли рятувальники наступного дня. Також повідомляли, що у Бангладеш катер зіткнувся з транспортним судном - внаслідок події загинули 26 людей.

В Одеській області знайшли тіло зниклого під час патрулювання прикордонника

Читать на русском
В Одеській області знайшли тіло зниклого під час патрулювання прикордонника

Врятувати чоловіка не вдалося

На пошуки прикордонника, який перекинувся на човні під час патрулювання в Одеській області, кинули всі сили. Були задіяні рятувальники, співробітники водної поліції, місцеві жителі, авіаційна техніка та водолази. Трохи менш ніж за добу його тіло знайшли у воді.

Приблизно о 12:00, тіло офіцера-прикордонника знайшли в озері, - про це Інформатору повідомили у прес-службі ДПС.Приносимо щирі співчуття рідним, близьким і колегам чоловіка. 

Нагадаємо,інцидент стався на озері Тудорове вчора - 5 травня, - повідомляє Інформатор. Як пояснюють прикордонники, човен перекинувся через те, що різко погіршилися погодні умови. З їхніх слів, після події, загиблий офіцер встиг скоординувати дії складу наряду, що в подальшому врятувало їм життя. Сам же він не зміг втриматися і зник з поля зору.

Життям трьох військовослужбовців, яким вдалося врятуватися, нічого не загрожує. Варто відзначити, що один з них фактично врятував іншого, витягнувши його з води на собі. Всі вони знаходяться у госпіталі та отримують необхідну медичну допомогу.

Раніше ми повідомляли про те, що у Полтаві перекинувся човен - двоє чоловіків загинули, тіло третього знайшли рятувальники наступного дня.

Також повідомляли, що у Бангладеш катер зіткнувся з транспортним судном - внаслідок події загинули 26 людей.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.